4 paź 2010

Akcje informacyjne

Ostatnio ruszyła szeroko zakrojona akcja informacyjna o naszej Drużynie. Składają się na nią:
  • Reklama w gazetce samorządowej Ząbek "Co słychać?", w tym samym numerze co relacja z obozu letniego (patrz: poprzedni post). Można ja obejrzeć w wydaniu elektronicznym (16 strona): http://www.zabki.pl/teksty/coslychac/co_slychac_wrzesien_2010_2.pdf
  • Informacja na ząbkowskiej stronie internetowej, w dziale Organizacje pozarządowe. Można ją obejrzeć pod tym linkiem: http://www.zabki.pl/index.php?menu=pozarzadowe&go=11druwar
  • 21 sztuk powyższych plakatów zostało również wydrukowanych w formacie A3 i są rozwieszane po mieście. Serdecznie dziękujemy mamie jednego z harcerzy za sfinansowanie druku plakatu!
  • Nabór przeprowadzony w parafii Przemienienia Pańskiego w Tłuszczu, gdzie pod wodzą Mateusza Banaszka, który był z nami na obozie letnim, powstaje zastęp naszej drużyny. W ramach tej akcji służyliśmy do Mszy Świętej, rozwiesiliśmy plakaty i otworzyliśmy punkt informacyjny. Pierwsza zbiórka nowego zastępu już w tę sobotę (9 października 2010)!
Zachęcamy do pokazywania tych materiałów znajomym, szczególnie tym którzy mogą być zainteresowani wstąpieniem do Drużyny!